قیمت ملک:
۲.۶۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۷۹۱۹
فروش

سرخرود قیمت ویلا

فروش

سرخرود قیمت ویلا

خرید ویلا قیمت مناسب در سرخرود .این ویلا سنددار با قیمت مناسبی با نمایی شیک ، بنایی دوبلکس ،دارای  سند مالکیت تکبرگ و با فاصله ی خیلی نزدیک به ساحل دریای خزر به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی نشین در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این ویلای سمت دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 130 متر و در زمینی به متراژ 107 متر با انشعابات کامل و تمامی امکانات رفاهی در محیطی تهرانی نشین و خوش آب و هوا از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا و گیاهان رنگارنگ بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. فاصله ی ویلا تا دریا و ساحل درویش آباد سرخرود 500 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر برای شما هموطنان عزیز به راحتی فراهم آمده است.

این ویلای ساحلی با نمایی شیک ، دسترسی راحت به مراکز خرید و ساحل دریای خزر ، بنایی دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس ، حیاطی زیبا و تمامی امکانات به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با قیمت مناسب به بهای 2/650،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگزار ی املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/24
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۰۷ متـر
متراژ بنا: ۱۳۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش