قیمت ملک:
۲۱۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۷۹۱۸
فروش

سرخرود قیمت آپارتمان

فروش

سرخرود قیمت آپارتمان

قیمت اپارتمان ساحلی و سنددار،بسیار مناسب برای خرید فروش و سرمایه گذاری درسرخرود می باشد این اپارتمان قیمت مناسب  دارای  سند مالکیت تکبرگ و با فاصله ی نزدیک به دریا در خط دریای سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این برج ساحلی دارای 2 اتاق خواب می باشد. آپارتمان نزدیک به دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 90 متر دارای 6 طبقه که واحد های کل آن 12 تا و این واحد فروشی در طبقه ی 3 قرار دارد. آپارتمان شیک از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و از جمله امکانات آن می توان به آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، کابینت و کمد دیواری اشاره کرد. فاصله ی آپارتمان تا دریای سرخرود در خط دریا 200 متر و فاصله تا جاده ی اصلی سرخرود و مراکز خرید 100 متر می باشد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که آپارتمان با موقعیت بی نظیری که دارد دسترسی راحت و خیلی آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این آپارتمان ساحلی با فاصله ی نزدیک به دریا و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با آسانسور ، پارکینگ ، انباری ، تراس و تمامی امکانات در مکانی خوش آب و هوا و توریستی در خط دریای سرخرود شمال کشور ، استان مازندران که قیمت هر متر مربع آن 23 میلیون تومان و به مبلغ 2/100،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کارگزار ی املاک جهان

شعبه سرخرود m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/24
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متراژ بنا: ۹۰ متـر
طبقات ساختمان: ۶
واحدهای ساختمان: ۶
طبقه: ۳
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

آسانسور
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش