قیمت ملک:
۳.۲۹۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۳۶۶۹۹
فروش

سرخرود زمین فروشی با سند

فروش

خرید و فروش زمین در سرخرود، سند دار، در محیطی امن و آرام، خوش قواره و خوش قیمت، بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و ساخت و ساز در شمال مازندران محسوب میشود.

زمین خوش قواره و خوش قیمت، با مساحت 235 متر مربع و بر 10 متری، سند تک برگ مالکیت، دارای جواز ساخت، کوچه ویلایی، آب برق گاز روی زمین، دور دیوار کشی شده، داخل بافت مسکونی، واقع در محیطی امن و آرام، با قیمت متری 14 میلیون تومان با بهای 3 میلیارد 290 میلیون تومان بفروش می رسد.

زمین شهرکی در فاصله 800 متری ساحل دریا و 200 متری جاده اصلی واقع شده است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت وآسان به جاده، بازار، مرکز شهر ساحلی سرخرود، تمامی مراکز خرید و ساحل دریا در شمال مازندران می باشد.

با توجه به لوکیشن عالی زمین در شهرک ساحلی سرخرود و پیشرفت قابل توجه منطقه در آینده بسیار نزدیک، خرید این زمین خوش قواره و سنددار میتواند بهترین گزینه برای شما دوستان سازنده و سرمایه گذار در شمال مازندران باشد.

املاک جهان شعبه سرخرود، به شما دوستان سازنده و سرمایه گذار، در شمال مازندران، خرید زمین داخل شهرک ساحلی، در نزدیکی جاده اصلی و مرکز شهر توریستی سرخرود، با قیمت مناسب در منطقه و سند و مدارک تکمیل برای ساخت و ساز در شمال مازندران را پیشنهاد میکند.

خرید زمین در سرخرود / قیمت زمین در سرخرود / زمین ساحلی سرخرود / زمین شهرکی سرخرود / زمین سنددار سرخرود / خرید زمین در شهرک ساحلی سرخرود

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/03
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۳۵ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش