قیمت ملک:
۳.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۱۶۸۲۵
فروش

سرخرود خرید آپارتمان ساحلی نوساز

فروش

خرید آپارتمان ساحلی با چشم انداز زیبای دریا در سرخرود، فول امکانات، در محیطی تهرانی نشین و دنج با امنیت کامل، مناسب برای سکونت در شمال مازندران می باشد.

آپارتمان نوساز در 12 طبقه 24 واحدی، واحد ها 120 متری، 2 خوابه با کمد دیواری، دارای امکاناتی نظیر کابینت، شوفاژ، پکیج، انشعابات، باربیکیو، آسانسور، پارکینگ، انباری، تراس با چشم انداز زیبای محیط دنج و دلنشین اطراف، سند تک برگ، پروانه ساخت و پایان کار با قیمت 3 میلیارد 600 میلیون تومان بفروش می رسد.

آپارتمان واقع در بهترین لوکیشن شهر ساحلی سرخرود، واقع در منطقه ساحلی خط دریا، در فاصله 600 متری ساحل، 150 متری جاده اصلی و 300 متری مرکز شهر سرخرود می باشد که این فواصل نشان می دهد دسترسی به تمامی مناطق و مراکز اصلی بسیار راحت و آسان خواهد بود.

با توجه به پیشرفت قابل توجه منطقه در حال و آینده نزدیک در شهر توریستی و ساحلی سرخرود، خرید این آپارتمان واقع در منطقه تهرانی نشین خط دریا، گزینه ای عالی برای شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران محسوب میشود.

املاک جهان شعبه سرخرود، به شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران، خرید آپارتمان نوساز و کلید نخورده، فول امکانات، با سند و مدارک تکمیل، در محیطی امن و آرام را پیشنهاد می کند.

خرید آپارتمان در سرخرود / قیمت آپارتمان در سرخرود / آپارتمان فروشی در خط دریا / آپارتمان در سرخرود خط دریا / آپارتمان ساحلی در سرخرود / آپارتمان شهرکی در سرخرود

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/16
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۲۰ متـر
طبقات ساختمان: ۱۲
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش