قیمت ملک:
۱۷.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
رویان
کـد ملک:
۳۷۱۹۷
فروش

زمین مسکونی سنددار رویان

فروش

زمین مسکونی سنددار رویان

خرید و فروش زمین در رویان، سند دار، خوش قواره و خوش قیمت، در محیطی ویلایی، نزدیک به جنگل، گزینه ای عالی برای سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران می باشد.

زمین با مساحت 870 متر و 23 متر بر، داخل بافت مسکونی، سند تک برگ، جواز ساخت ویلا، دارای آب برق گاز، دور دیوار کشی شده، در نزدیکی جنگل های دلنشین و بی نظیر رویان و ساحل دریای خزر در شمال مازندران با قیمت متری 20 میلیون با بهای 17 میلیارد 400 میلیون تومان بفروش می رسد.

زمین فروشی در فاصله 500 متری جنگل، 800 متری ساحل و 200 متری جاده اصلی قرار گرفته است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت و آسان به تمامی نقاط اصلی در شمال مازندران محدوده شهر توریستی، جنگلی و ساحلی رویان خواهد بود.

با توجه به پیشرفت چشم گیر و قابل توجه منطقه در حال و آینده نزدیک، خرید زمین با امکانات کامل و مدارک تکمیل بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و ساخت و ساز در شمال مازندارن می باشد.

پیشنهاد املاک جهان شعبه نوشهر _ رویان، به شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران خرید زمین داخل بافت مسکونی، سند دار با جواز ساخت، در محیطی خلوت و آرام با امنیت کامل در نزدیکی جاده اصلی و مرکز شهر می باشد.

خرید زمین در رویان / خرید زمین در نوشهر / خرید و فروش زمین در مازندران / خرید زمین در شمال / زمین قواره اول دریا نوشهر / زمین پلاک یک جنگل رویان / زمین در رویان

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/29
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۸۷۰ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش