قیمت ملک:
۵.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۳۶۹۴۴
فروش

زمین فروشی ساحلی مازندران بابلسر

فروش

زمین فروشی در شهر ساحلی بابلسر، سند دار، مسکونی، در محیط ویلایی، با لوکیشن عالی در منطقه، گزینه ای مناسب برای خرید و ساخت و ساز در شمال مازندران می باشد.

زمین با مساحت 520 متر و 25 متر بر در کوچه ای 10 متری، سند تک برگ، مجوز ساخت، دارای آب برق گاز، محیط دنج و آرام و ویلایی نشین، دور دیوار کشی شده، خوش قواره، با قیمت متری 10 میلیون تومان و با بهای 5 میلیارد 200 میلیون تومان بفروش می رسد.

زمین مسکونی در فاصله 1000 متری ساحل دریا و 200 متری جاده اصلی قرار گرفته است که با توجه به این فواصل دسترسی به دریا، جاده، مرکز شهر، بازار و فروشگاههای زنجیره ای بسیار راحت و آسان خواهد بود از این رو خرید زمین در این لوکیشن عالی گزینه ای مناسب برای شما سازندگان و سرمایه گذاران گرامی به شمار می رود.

املاک جهان شعبه بابلسر، به شما دوستان خریدار، سازنده و سرمایه گذار در شمال مازندران خرید زمین داخل بافت مسکونی، سند دار، نزدیک دریا، جاده، مرکز شهر، بازار و فروشگاههای زنجیره ای، در کوچه ای اختصاصی و ویلایی را پیشنهاد می کند.

زمین مسکونی بابلسر / زمین شهرکی بابلسر / زمین ساحلی بابلسر / قیمت زمین در بابلسر / زمین فروشی در بابلسر / خرید و فروش زمین در بابلسر

کارگذاری املاک جهان

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/31
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۵۲۰ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش