قیمت ملک:
۳.۰۸۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۳۶۳۰۵
فروش

زمین فروشی در مازندران سرخرود

فروش

زمین فروشی در مازندران سرخرود

خرید و فروش زمین در شهر ساحلی سرخرود، با سند و جواز ساخت، داخل شهرک، محیط دنج و آرام، با امنیت کامل، اطراف زمین ساخته شده، بهترین گزینه برای شما خریداران و سازندگان گرامی در شمال مازندران به شمار می رود.

زمین با مساحت 220 متر و 10 متر بر، داخل بافت مسکونی، سند تک برگ، آب برق گاز با زمین، دور دیوار کشی شده، شهرک با نگهبان دائمی، در محیطی امن و آرام، با قیمت متری 14 میلیون و بهای 3 میلیارد 80 میلیون تومان بفروش می رسد.

فاصله زمین شهرکی تا ساحل دریا 1500 متر و تا جاده اصلی 500 متر می باشد که با توجه به این فواصل دسترسی به جاده، دریا، مرکز شهر، بازار و فروشگاههای زنجیره ای بسیار راحت و آسان خواهد بود.

زمین شهرکی در بهترین لوکیشن شهر توریستی سرخرود، خوش قواره و خوش قیمت، دارای پیشرفت چشم گیر در حال و آینده بسیار نزدیک، گزینه ای عالی برای شما سازندگان و سرمایه گذاران گرامی در شمال مازندران می باشد.

املاک جهان شعبه سرخرود، به شما سازندگان و سرمایه گذاران گرامی در شمال مازندران، خرید زمین داخل بافت مسکونی با سند و مدارک تکمیل، داخل شهرکی برند در نزدیکی جاده اصلی، ساحل دریا و شهر را پیشنهاد می کند.

خرید زمین در سرخرود / قیمت زمین در سرخرود / زمین فروشی سرخرود / زمین شهرکی سرخرود

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
نوع کـاربـری: مسکونی ویلا باغ
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۲۰ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش