قیمت ملک:
۵.۷۲۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۳۷۲۸۱
فروش

زمین شهرکی ساحلی در سرخرود با سند

فروش

زمین شهرکی ساحلی در سرخرود با سند

خرید و فروش زمین در شهرک ساحلی سرخرود، سند دار، خوش قواره و خوش قیمت، در محیطی ویلایی، بهترین گزینه برای ساخت و ساز در شمال مازندران می باشد.

زمین با مساحت 358 متر و بر 12 متری، داخل بافت مسکونی، در کوچه ویلا سازی شده، دارای آب برق گاز، به قیمت متری 16 میلیون با بهای 5 میلیارد 728 میلیون تومان بفروش می رسد.

زمین فروشی در فاصله 1000 متری ساحل دریا و 150 متری جاده اصلی واقع شده است، بنابراین دسترسی شما خریداران و سازندگان به جاده اصلی، بازار، مراکز خرید، مرکز شهر ساحلی سرخرود و فروشکاههای زنجیره ای و ساحل دریا بسیار راحت و آسان خواهد بود.

زمین شهرکی با توجه به قیمت، لوکیشن و موقعیتی که در آن واقع شده است و با دارا بودن سند تک برگ مالکیت، مجوز برای ساخت و ساز بهترین گزینه برای سرمایه گزاران و سازندگان ویلا در شمال مازندران به شمار می رود.

پیشنهاد املاک جهان شعبه سرخرود به شما خریداران، سرمایه گزاران و سازندگان گرامی در شمال مازندران شهر توریستی، ساحلی و برند سرخرود خرید زمین با سند و مدارک تکمیل به قیمت مناسب با منطقه و دسترسی آسان به مرکز و نقاط اصلی شهر، همچنین ساحل دریا می باشد.

زمین شهرکی سرخرود / خرید زمین در سرخرود / زمین ساحلی سرخرود /زمین در شهرک ساحلی سرخرود / قیمت زمین در سرخرود / زمین سرخرود شهرکی / زمین سرخرود ساحلی / خرید و فروش زمین در سرخرود

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/08
نوع کـاربـری: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۳۵۸ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش