قیمت ملک:
۲.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۳۸۰۰۲
فروش

زمین داخل بافت با سند سرخرود

فروش

زمین داخل بافت با سند در سرخرود، خوش قواره و خوش قیمت در بهترین لوکیشن منطقه مناسب برای خرید و ساخت و ساز در شمال مازندران می باشد.

زمین با مساحت 260 متر و بر 8 متری، داخل بافت مسکونی، دارای آب برق گاز، سند تک برگ مالکیت و جواز ساخت به قیمت 2 میلیارد 500 میلیون تومان گزینه ای عالی برای خرید و سرمایه گذاری در شمال مازندران شهر توریستی سرخرود میباشد.

زمین واقع در فاصله 1000 متری جاده اصلی و 1800 متری ساحل دریا با دسترسی آسان به ساحل و مراکز خرید گزینه ای عالی برای سرمایه گزاران و سازندگان  در شمال به شمار می رود.

زمین با توجه به لوکیشن عالی و سند و مدارک تکمیل، داخل بافت مسکونی بودن، دارا بودن آب برق گاز، دور دیوار کشی شده، در محیطی خلوت و ویلایی نشین و با پیشرفت چشم گیر در آینده گزینه ای عالی برای خرید زمین در شمال ماززندران شهر توریستی و تهرانی نشین سرخرود می باشد.

محیطی که زمین فروشی در آن واقع شده است کاملا سرسبز و دلنشین و دارای چشم انداز فوق العاده عالی در شمال مازندران شهر برند سرخرود است که میتواند موقعیتی مناسب برای سرمایه گزاری شما دوستان محسوب شود.

املاک جهان به شما خریداران و سرمایه گزاران در شمال مازندران خرید زمین با سند تک برگ و جواز ساخت، داخل بافت مسکونی، با قیمت مناسب در محیطی دنج و آرام و ویلایی را پیشنهاد میکند.

زمین شهرکی سرخرود / زمین ساحلی سرخرود / خرید زمین در سرخرود / خرید و فروش زمین در سرخرود

کارگذاری املاک جهان

7 / 9 / 1401

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/09/07
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۶۰ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش