قیمت ملک:
۷.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
رویان
کـد ملک:
۲۷۰۳۴
فروش

رویان ویلا فروشی جنگلی

فروش

رویان ویلا فروشی جنگلی

این ویلای جنگلی با نمایی مدرن به صورت مستقل در سمت جنگل با بنایی نوساز،دوبلکس و سند مالکیت تک برگ در منطقه ی رویان شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

ویلای نوساز با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 280 متر و در زمینی به متراژ 250 متر در سمت جنگل با انشعابات کامل ، رادیاتور و تمامی امکانات رفاهی در محیطی توریستی و خوش آب و هوا از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که دو تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. از تراس و روف گاردن بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. ویلای مستقل از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار برخوردار می باشد. فاصله ی ویلای دوبلکس از جنگل های مازندران سمت رویان به نوشهر در ونوش 1300 متر و از دریای ونوش بین نوشهر و رویان در مازندران 1700 متر و فاصله تا جاده ی اصلی نوشهر به رویان 1500 متر می باشد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی مناسب دسترسی راحتی به مراکز خرید و فروشگاه ها داشته و دید به جنگل و دریا را به طور همزمان برای شما عزیزان ایجاد کرده است.

این ویلای شیک و مدرن به صورت مستقل با بنایی نوساز ، دوبلکس و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس و روف گاردن با ویوی عالی به جنگل و دریا ، حیاطی زیبا و با دسترسی راحت به مراکز خرید و تمامی امکانات رفاهی در محیطی توریستی و ویلایی در سمت جنگل به مبلغ 7/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/11
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۸۰ متـر
متراژ بنا: ۲۵۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش