قیمت ملک:
۱.۷۵۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
نوشهر
کد ملک:
۳۶۰۴۳
فروش

خرید و فروش و قیمت زمین در نوشهر

فروش

خرید و فروش و قیمت زمین در نوشهر

خرید زمین داخل بافت مسکونی سند دار، محیط دنج و آرام، در بهترین لوکیشن شهر توریستی نوشهر، گزینه ای عالی برای شما خریداران گرامی در شمال مازندران محسوب میشود.

زمین با مساحت 270 متر و بر 10 متری، داخل بافت مسکونی، دارای آب برق گاز، سند تک برگ و جواز ساخت ویلا، داخل کوچه ویلایی، دور دیوار کشی شده به قیمت متری 6 میلیون 500 هزار با بهای 1 میلیارد 755 میلیون تومان بفروش می رسد.

زمین فروشی در فاصله 300 متری جنگل، 800 متری دریا و 200 متری جاده اصلی واقع شده است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت و آسان به هرکدام از این مناطق می باشد.

زمین با توجه به لوکیشنی که در آن واقع شده است از پیشرفت قابل توجه و چشم گیری در آینده برخوردار خواهد بود که از این جهت می تواند گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری و ساخت و ساز برای شما دوستان خریدار باشد.

املاک جهان شعبه نوشهر به شما دوستان خریدار، سرمایه گذار و سازنده در شمال مازندران خرید زمین در محیطی امن و آرام با سند و مدارک تکمیل، داخل بافت مسکونی را پیشنهاد می کند.

خرید زمین در نوشهر / خرید و فروش زمین در نوشهر / قیمت زمین در نوشهر / زمین فروشی نوشهر / زمین جنگلی نوشهر / زمین شهرکی نوشهر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
کاربری ملک: باغ
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۷۰ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش