قیمت ملک:
۷.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
کـد ملک:
۲۷۳۳۷
فروش

خرید و فروش ویلا سرخرود مازندران

فروش

خرید و فروش ویلا سرخرود مازندران

این ویلا ساحلی با نمایی مدرن داخل شهرک با نگهبانی دلئمی ، بنایی دوبلکس با تراسی بزرگ  در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این ویلای سمت دریا با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 215 متر و در زمینی به متراژ 203 متر در سمت دریا با نگهبانی دایمی ، دوربین مدار بسته و تمامی امکانات در محیطی امن و خوش آب و هوا بسیار خوش نقشه و مدرن بسیار مورد توجه قرار می گیرد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای اتاق خواب که دو تای آن مستر با کف سرامیک می باشد. ویلای ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس بزرگ ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده و با درخچه هایی سرسبز و گیاهان رنگارنگ بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای شهرکی از دریا و لب ساحل سرخرود 200 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها برای شما عزیزان به راحتی فراهم آمده است.

این ویلای ساحلی با نمایی لوکس ، بنایی دوبلکس داخل شهرک با نگهبانی دایمی ، دوربین مدار بسته ، تراس ، حیاطدار در سمت دریا با دسترسی خیلی راحت به مراکز خرید و ساحل دریای خزر در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 7،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد مناسب خریدارانی است که قصد خرید ویلا ساحلی دوبلکس در سرخرود را دارند گزینه ی مناسبی می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/18
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۱۵ متـر
متراژ بنا: ۲۰۳ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش