قیمت ملک:
۵.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۲۶۲۲۰
فروش

خرید و فروش ویلا در شمال

فروش

خرید و فروش ویلا در شمال

خرید و فروش ویلا در شهر ساحلی بابلسر، سند دار، فول امکانات، محیط دنج و آرام، با متریال عالی، بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران به شمار می رود.

ویلا شهرکی در زمینی با مساحت 200 متر و بنای دوبلکس 200 متری، دارای 3 خواب، یک مستر با کمد دیواری، کابینت نصب، انشعابات نصب، شوفاژ، پکیج، موتورخانه، استخر و جکوزی، تراس دلنشین، محوطه سازی زیبا، نورپردازی حرفه ای، سند تک برگ مالکیت، پروانه ساخت و پایان کار، با قیمت 5 میلیارد 500 میلیون تومان بفروش می رسد.

شهرک ساحلی در فاصله 700 متری ساحل دریا و 200 متری جاده اصلی واقع شده است که با توجه به این فواصل دسترسی به تمام نقاط و مراکز اصلی در شهر توریستی و برند بابلسر بسیار راحت و آسان خواهد بود.

از آنجایی که منطقه ساحلی، توریستی و تهرانی نشین بابلسر، از پیشرفت چشم گیر و قابل توجهی در حال و آینده بسیار نزدیک برخوردار است، خرید ویلای شهرکی گزینه ای عالی برای شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران محسوب میشود.

پیشنهاد املاک جهان شعبه بابلسر به شما دوستان خریدار در شمال مازندران خرید ویلا داخل شهرک با نگهبان دائمی، در نزدیکی ساحل دریا و جاده اصلی، با دسترسی راحت و آسان به مراکز اصلی شهر، با سند و مدارک تکمیل و امکانات تفریحی و رفاهی کامل می باشد.

خرید ویلا در بابلسر / ویلا شهرکی در بابلسر / ویلا ساحلی در بابلسر / خرید و فروش ویلا بابلسر / ویلا در شهرک ساحلی بابلسر / ویلا سنددار بابلسر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش