قیمت ملک:
۷.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
نوشهر
کـد ملک:
۲۶۲۷۸
فروش

خرید و فروش ویلا در شمال

فروش

خرید و فروش ویلا در شمال

ویلای جنگلی در شمال کشور با بهترین متریال روز فول امکانات گزینه ای مناسب برای شما عزیزان خریدار و سرمایه گذارو محیطی کاملا دنج برای سکونت می باشد

این ویلای شهرکی با معماری اصولی، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 220 متر و در زمینی به متراژ 300 متر با ویوی عالی به جنگل و دریا و با تمامی امکانات رفاهی به خریداران محترم ارایه می گردد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که دو تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین قرار دارد. ویلای نوساز از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط وسیع آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای سمت جنگل از دریا 500 متر و از جنگل 1500 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 200 متر می باشد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها ایجاد شده و دید جنگل و دریا را به طور همزمان فراهم آورده است.

این ویلای جنگلی داخل شهرکی در مکانی خوش آب و هوا در منطقه ی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 7/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا در نوشهر می باشد.

کارگزاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۳۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش