قیمت ملک:
۱۴.۰۴۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۳۶۸۴۵
فروش

خرید و فروش زمین ساحلی مازندران

فروش

زمین ساحلی در سرخرود، خوش قواره و خوش قیمت، سند دار، در محیطی ویلا سازی شده، گزینه ای عالی برای خرید و ساخت و ساز در شمال مازندران به شمار می رود.

زمین با مساحت 260 متر و بر 8 متری، داخل بافت مسکونی، دارای آب برق گاز، سند تک برگ مالکیت و جواز ساخت به قیمت متری 5 میلیون 400 هزار تومان با بهای 1404000000 تومان گزینه ای عالی برای خرید و سرمایه گزاری در شمال مازندران شهر توریستی سرخرود می باشد.

زمین واقع در فاصله 1000 متری جاده اصلی و 1800 متری ساحل دریا با دسترسی آسان به ساحل و مراکز خرید گزینه ای عالی برای سرمایه گزاران و سازندگان  در شمال به شمار می رود.

زمین با توجه به لوکیشن عاالی و سند و مدارک تکمیل، داخل بافت مسکونی بودن، دارار بودن آب برق گاز، دور دیوار کشی شده، در محیطی خلوت و ویلایی نشین و با پیشرفت چشم گیر در آینده گزینه ای عالی برای خرید زمین در شمال ماززندران شهر توریستی و تهرانی نشین سرخرود می باشد.

محیطی که زمین فروشی در آن واقع شده است کاملا سرسبز و دلنشین و دارای چشم انداز فوق العاده عالی در شمال مازندران شهربرند سرخرود است که میتواند موقعیتی مناسب برای سرمایه گزاری شما دوستان محسوب شود.

املاک جهان به شما خریداران و سرمایه گزاران در شمال مازندران خرید زمین با سند تک برگ و جواز ساخت، داخل بافت مسکونی، با قیمت مناسب در محیطی دنج و آرام و ویلایی را پیشنهاد میکند.

زمین شهرکی سرخرود / زمین ساحلی سرخرود / خرید زمین در سرخرود / خرید و فروش زمین در سرخرود

کارگزاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/18
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۶۰ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش