قیمت ملک:
۱.۰۲۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۳۶۶۶۹
فروش

خرید و فروش زمین در شمال بابلسر

فروش

خرید و فروش زمین شهرکی نزدیک به ساحل دریا در بابلسر، سند دار، در محیطی ویلا سازی شده، خوش قواره و خوش قیمت، گزینه ای عالی برای ساخت و ساز در شمال مازندران محسوب میشود.

زمین با مساحت 128 متر و 8 متر بر، داخل بافت مسکونی، آب برق گاز روی زمین، دوردیوار کشی شده، سند تک برگ مالکیت، دارای جواز ساخت ویلا، با قیمت 1 میلیارد 24 میلیون تومان بفروش می رسد.

زمین فروشی در شهرکی نوساز با سند و مدارک تکمیل، در محیطی امن و آرام، دارای پیشرفت چشم گیر و قابل توجه منطقه در آینده نزدیک میتواند مناسب برای سرمایه گذاری در شمال مازندران باشد.

زمین شهرکی در فاصله 200 متری جاده اصلی و 800 متری ساحل دریا واقع شده است که این فواصل نشان دهنده دسترسی راحت و آسان به جاده و ساحل، بازار، مراکز خرید و شهر ساحلی بابلسر می باشد.

املاک جهان شعبه بابلسر، به شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران خرید زمین داخل بافت مسکونی، سنددار با جواز ساخت، دارای امکاناتی نظیر آّب برق گاز، در نزدیکی جاده اصلی، در محیطی خلوت و آرام و رو به پیشرفت در آینده در شهر ساحلی و توریستی بابلسر را پیشنهاد میکند.

خرید زمین در بابلسر / زمین ساحلی بابلسر / زمین شهرکی بابلسر / زمین در شهرک ساحلی بابلسر / زمین سنددار شماال / زمین داخل بافت مسکونی شمال / قیمت زمین در بابلسر / زمین زیر قیمت بابلسر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/02/31
نوع کـاربـری: مسکونی ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۲۸ متـر

ویژگی های ملک

ویژگی خاصی برای این ملک انتخاب نشده است!
کارشناس فروش
کارشناس فروش