قیمت ملک:
۴.۹۳۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۱۶۲۲۵
فروش

خرید و فروش اپارتمان در سرخرود

فروش

خرید و فروش اپارتمان در سرخرود

اپارتمان ساحلی در شهر توریستی سرخرود سند دار فول امکانات با متریال عالی گزینه ای مناسب برای خرید و فروش و سکونت در شمال مازندران میباشد.

آپارتمان نزدیک به دریا با به کارگیری بهترین متریال در نما ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 141 متر دارای 14 طبقه که این واحد فروشی در طبقه ی 4 با امکاناتی نظیر آسانسور ، پارکینگ ، انباری و با نگهبانی دایمی در مکانی خوش آب و هوا به خریداران محترم ارایه می گردد. این آپارتمان دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد و از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط آن بسیار ماهرانه فضا سازی شده است. از دیگر امکانات این مجتمع آپارتمان می توان به استخر ، جکوزی ، سرایدار و نگهبانی دایمی اشاره کرد. فاصله ی برج ساحلی تا دریای سرخرود 100 متر و تا جاده ی اصلی سرخرود و مراکز خرید شهر سرخرود در مازندران 300 متر می باشد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که آپارتمان با موقعیت بی نظیری که دارد دسترسی ساده ای به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دارد

این آپارتمان ساحلی در شمال مازندران سرخرود که قیمت هر متر مربع آن 35 میلیون تومان و به مبلغ 4/935،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود می باشد.

املاک جهان

M شعبه سرخرود

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
کاربری ملک: مسکونی
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۴۱ متـر
متراژ بنا: ۱۴۱ متـر
طبقات ساختمان: ۴
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد
انبار: دارد
آسانسور: دارد

ویژگی های ملک

استخر
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش