قیمت ملک:
۱۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
نوشهر
کد ملک:
۲۷۸۶۰
فروش

خرید ویلا ویو جنگل در نوشهر مازندران

فروش

خرید ویلا ویو جنگل در نوشهر مازندران

این ویلای سنددار وجنگلی با نمایی شیک داخل شهرکی برند با نگهبانی 24 ساعته ، تراسی با ویوی عالی به جنگل و دارای سند مالکیت تکبرگ در سمت جنگل منطقه ی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این ویلای سمت جنگل با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 210 متر و در زمینی به متراژ 310 متر با نگهبانی دایمی و تمامی امکانات رفاهی در محیطی توریستی و خوش آب و هوا به خریداران محترم ارایه می گردد. ویلای شهرکی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبای از جنگل و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط بزرگ آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است.

این ویلای سمت جنگل با نمایی مدرن داخل شهرکی آرام با نگهبانی دایمی ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی با ویوی عالی به جنگل ، حیاطی بزرگ و زیبا و دسترسی راحت به مراکز خرید در محیطی خوش آب و هوا نزدیک پارک جنگلی سیسنگان منطقه ی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 10،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگزاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/08/15
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۱۰ متـر
متراژ بنا: ۲۱۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش