قیمت ملک:
۱.۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
محمودآباد
کد ملک:
۲۷۳۹۷
فروش

خرید ویلا همکف در کلوده شمال

فروش

خرید ویلا همکف در کلوده شمال

این ویلا  با نمایی مدرن ، بنایی نوساز ،همکف با ویوی عالی به دشت و جنگل به صورت مستقل  داخل کوچه ای ویلایی  در کلوده شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا همکف بوده و دارای 2 اتاق خواب که یکی از آن مستر با کف سرامیک می باشد. ویلای مستقل با معاری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 100 متر و در زمینی به متراژ 210 متر با سند شورایی ، پروانه ساخت ، پارکینگ و با تمامی امکانات رفاهی در محیطی تهرانی نشین از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. حیاط زیبا و بزرگ ساختمان با مسیرهای سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلا تا ساحل محمود آباد 20 کیلومتر و فاصله تا جنگل آمل و چمستان 10 کیلومتر می باشد بنابراین دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها فراهم آمده است.

این ویلا با نمایی مدرن با بنایی نوساز ، همکف ، سند شورایی و مجوز ساخت به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی در محیطی امن و خوش آب و هوا ، حیاطی زیبا با پارکینگ در سمت محدوده ی ویلایی کلوده شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ مناسب 1/900،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز مستقل در کلوده می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/27
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۱۰ متـر
متراژ بنا: ۱۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش