قیمت ملک:
۵.۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
بابلسر
کد ملک:
۲۶۱۴۴
فروش

خرید ویلا نوساز در بابلسر

فروش

خرید ویلا نوساز در بابلسر

خرید و فروش ویلا نوساز در شهر ساحلی بابلسر، سند دار، فول امکانات، گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت در شمال مازندران محسوب میشود.

ویلا با متریال عالی در زمینی با مساحت 202 متر و بنای دوبلکس 180 متری، 3 خواب مستر با کمد دیواری، استخردار، کابینت و هود، انشعابات، پکیج و شوفاژ، حیاط سازی زیبا، نورپردازی حرفه ای، نشیمن، تراس با چشم انداز محیط دلنشین اطراف، کوچه ویلایی و تهرانی نشین، پروانه ساخت و پایان کار، سند تک برگ، با قیمت 5 میلیارد 900 میلیون تومان بفروش می رسد.

ویلای فروشی در فاصله 1000 متری ساحل دریا و 200 متری جاده اصلی واقع شده است که با توجه به این فواصل دسترسی به ساحل، جاده، مرکز شهر، بازار و فروشگاههای زنجیره ای بسیار راحت و آسان خواهد بود.

ویلای نوساز و کلید نخورده، با لوکیشن عالی و با امکانات رفاهی کامل، همچنین پیشرفت چشم گیر منطقه در حال و آینده بسیار نزدیک گزینه ای عالی برای شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شهر ساحلی، توریستی و برند بابلسر به شمار می رود.

املاک جهان شعبه بابلسر، به شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی در شمال مازندران، خرید ویلا نوساز و کلید نخورده، فول امکانات، با سند و مدارک تکمیل، در محیطی امن و آرام و با بهترین متریال روز را پیشنهاد می کند.

خرید ویلا در بابلسر / قیمت ویلا در بابلسر / ویلا ساحلی بابلسر / ویلا شمال / ویلا در مازندران / خرید و فروش ویلا در بابلسر / ویلا نوساز در بابلسر

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/21
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۰۲ متـر
متراژ بنا: ۱۸۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش