قیمت ملک:
۸.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۷۷۶
فروش

خرید ویلا نزدیک دریا سرخرود

فروش

این ویلای ساحلی با نمایی شیک بنایی نوساز دوبلکس سنندار دارای سند تک برگ دسترسی اسان به دریای خزر محوطه سازی شده در شهر توریستی سرخرود در شمال کشور استان مازندران به فروش میرسد.

این ویلای نوساز با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 245 متر و در زمینی به متراژ 200 متر با شومینه ، پکیج و بخاری در سمت دریا و محیطی توریستی و ویلایی با نمایی شیک و معماری اصولی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب که دو تای آن مستر و بک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس بزرگ و شیک ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و گیاهان رنگارنگ بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای مستقل از کلیه ی مستندات حقوی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و پایان کار برخوردار می باشد. فاصله ی ویلا از دریای سرخرود درویش آباد 200 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی آسانی به ساحل دریای خزر و مراکز خرید را برای شما هموطنان عزیز ایجاد کرده است.

این ویلای شیک و مدرن به صورت مستقل داخل کوچه ای سمت دریا با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با شومینه ، پکیج ، تراسی بزرگ ، حیاطی شیک با فضایی سبز با دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر در مکانی توریستی درویش آباد سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 8،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/11
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۲۴۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش