قیمت ملک:
۱۵.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
رویان
کد ملک:
۱۷۹۷۸
فروش

خرید ویلا مدرن جنگلی در رویان

فروش

خرید ویلا مدرن جنگلی در رویان

این ویلای شهرکی و جنگلی با نمایی مدرن داخل شهرکی برند در سمت جنگل با بنایی نوساز ، دوبلکس ، تراس و حیاطی بزرگ در منطقه ی رویان شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

 فاصله ی ویلای سمت جنگل از جنگل رویان ونوش 500 متر و از دریای ونوش در رویان نوشهر مازندران 2500 متر و فاصله تا جاده ی اصلی رویان به نوشهر 2200 متر می باشد بنابراین ویلا دسترسی ساده ای به مراکز خرید برند داشته و دید به جنگل و دریا را به طور همزمان برای شما هموطنان عزیز فراهم آورده است.

این ویلای شیک و لوکس داخل شهرکی امن و آرام با بنایی نوساز ، دوبلکس و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، استخر چهار فصل ، مطبخ ، تراس با چشم انداز عالی به جنگل و دریا و حیاطی بزرگ با فضا سازی عالی و نوساز با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 350 متر و در زمینی به متراژ 663 متر ، طبخ و تمامی امکانات رفاهی در سمت جنگل در مکانی ویلایی و توریستی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب که 3 تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشددر محله ی توریستی ونوش محدوده ی رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 15،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد

کارگزاری املاک جهان

شعبه سرخرود m

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/09/03
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۶۶۳ متـر
متراژ بنا: ۳۵۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
انبار
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش