قیمت ملک:
۲.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۲۶۳۶۲
فروش

خرید ویلا قیمت مناسب در شمال

فروش

خرید ویلا قیمت مناسب در شمال

خرید ویلا در سرخرود با نمایی شیک و بنایی نوساز،دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این ویلای مستقل با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 120 متر و در زمینی به متراژ 95 متر با پارکینگ و تمامی امکانات رفاهی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. ویلای ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای دوبلکس تا ساحل 1000 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 400 متر می باشد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد دسترسی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر برای شما هموطنان عزیز به آسانی و راحتی فراهم آمده است.

این ویلای ساحلی با نمایی شیک ، بنایی نوساز ، دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، حیاطدار با پارکینگ ، تراسی با چشم انداز عالی به مناظر اطراف و با قیمتی مناسب در منطقه ی درویش آباد سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به قیمت 2/400،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۹۵ متـر
متراژ بنا: ۱۲۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش