قیمت ملک:
۳.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۶۴۷
فروش

خرید ویلا قیمت مناسب در شمال

فروش

این ویلای ساحلی به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نوساز،دوبلکس و سند مالکیت تک برگ در سرخرود شمال کشور ،استان مازندران واقع شده است.

ویلای مستقل با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 187 متر و در زمینی به متراژ 122 متر با استخر ، پکیج و تمامی امکانات در داخل شهر سرخرود و مکانی خوب با قیمتی مناسب بسیار مورد توجه قرار می گیرد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 2 خواب مستر با کف سرامیک می باشد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظراطراف دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای نوساز از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سن مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. فاصله ی ویلا ساحلی تا دریای سرخرود 500 متر و فاصله ای تا جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا با موقعیتی که دارد دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم به سادگی فراهم آورده است.

این ویلای سمت دریا با نمایی شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، استخردار ، تراس ، حیاطدار با دسترسی آسان به مراکز خرید ، ساحل دریای خزر در مکانی خوب با قیمتی مناسب به مبلغ 3/400،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/02/29
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۲۲ متـر
متراژ بنا: ۱۸۷ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش