قیمت ملک:
۶۵.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۸۰۱۱
فروش

خرید ویلا شهرک ساحلی خانه دریا

فروش

خرید ویلا شهرک ساحلی خانه دریا

ویلا در شهرک ساحلی خانه دریا، با متریال عالی و بهترین لوکیشن در منطقه، شهرک با نگهبان 3 شیفت، بازار، فروشگاه های زنجیره ای و سوپر مارکت، مناسب برای خرید و سکونت در شمال مازندران می باشد.

ویلا شهرکی در زمینی با مساحت 590 متر و 185 متر بنای تریپبلکس، دارای 3 خواب مستر با کمد دیواری، کابینت و هود، انشعابات، پکیج و شوفاژ، اسپیلت، رادیاتور، تراس دلنشین، روف گاردن، استخر و جکوزی، محوطه سازی عالی، نورپردازی حرفه ای، نما مدرن، کف سرامیک، سقف کناف، پروانه ساخت و پایان کار، سند تک برگ مالکیت با قیمت 9 میلیارد تومان بفروش می رسد.

ویلا فروشی داخل شهرک در شهر ساحلی سرخرود، با فاصله 1500 متری دریا و 300 متری جاده اصلی در محیطی روبه پیشرفت چشم گیر در حال و آینده بسیار نزدیک می تواند گزینه ای عالی برای شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران باشد.

املاک جهان شعبه سرخرود، به شما خریداران و سرمایه گذاران گرامی در شمال مازندران، خرید ویلا شهرکی در نزدیکی ساحل دریا، جاده اصلی و مرکز شهر، در محیطی خلوت و دلنشین با امنیت کامل، با متریال عالی، در بهترین لوکیشن منطقه، سند دار، فول امکانات، را پیشنهاد می کند.

خرید ویلا در سرخرود / قیمت ویلا ساحلی سرخرود / ویلا شهرکی سرخرود / ویلا شهرکی ساحلی در سرخرود / ویلا در شهرک خانه دریا / ویلا فروشی در خانه دریا

کارگذاری املاک جهان

9 / 9 / 1401

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/09/10
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۳۹۶
متـراژ: ۵۹۰ متـر
متراژ بنا: ۱۸۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
دیوار نقاشی
کابینت چوب
گرمایشی موتورخانه
کارشناس فروش
کارشناس فروش