قیمت ملک:
۵.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
بابلسر
کـد ملک:
۲۷۱۵۳
فروش

خرید ویلا شهرکی و سنددار در بابلسر

فروش

 

خرید ویلا شهرکی و سنددار در بابلسر

خرید ویلا در  بابلسر داخل شهرک با نگهبانی دائمی  و بنایی نوساز ،دوبلکس با تراسی بزرگ در شهر توریستی شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

این ویلای شهرکی با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 200 متر و در زمینی به متراژ 200 متر با نگهبانی دایمی ، انشعابات کامل ، استخر و با تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که یکی از آن مستر می باشد. از تراس بزرگ ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای نوساز از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. فاصله ی ویلای شیک از دریای بابلسر 1500 متر و تا اده ی اصلی فاصله ای دارد بنابراین دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها برای ساکنین محترم به آسانی و راحتی فراهم آمده است.

این ویلای نوساز داخل شهرکی امن و برند با نگهبانی دایمی ، دوبلکس و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس و دسترسی آسان به مراکز خرید ، حیاطی وسیع با استخر با قیمتی مناسب به مبلغ 5/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد .

کازگذاری املاک جهان m

 

 

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/04/23
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش