قیمت ملک:
۱۴.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
نوشهر
کد ملک:
۲۶۲۳۴
فروش

خرید ویلا شهرکی نوشهر

فروش

خرید ویلا شهرکی نوشهر

ویلا جنگلی و شهرکی در شهر توریستی نوشهر،سنددار فول امکانات با متریال عالس،گزینه ای مناسب برای خرید،فروش؛سکونت،و سرمایه گذاری در شمال مازندران میباشد.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر با کف سرامیک می باشد. این ویلای نوساز به به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 350 متر و در زمینی به متراژ 400 متر با سند مالکیت تکبرگ ، نگهبانی دایمی ، سالن بیلیارد و با تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. ویوی عالی از جنگل و ساحل دریای خزر با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط بزرگ آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای شهرکی از جنگل نوشهر به رویان 500 متر و از دریای شمال سمت چلندر بین نوشهر و رویان 2300 متر و فاصله از جاده ی اصلی رویان به نوشهر 2000 متر می باشد بنابراین ویلا دسترسی ساده ای به مراکز خرید و فروشگاه ها داشته و دید جنگل و دریا را برای ساکنین محترم به راحتی فراهم آورده است.

این ویلای جنگلی با نمای شیک و مدرن،در محله ی ویلایی چلندر منطقه ی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 14،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا در نوشهر می باشد.

M کارگزاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۴۰۰ متـر
متراژ بنا: ۳۵۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش