قیمت ملک:
۱۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
نوشهر
کد ملک:
۲۷۳۴۳
فروش

خرید ویلا شهرکی نوشهر شمال

فروش

خرید ویلا شهرکی نوشهر شمال

این ویلای جنگلی داخل شهرکی برند  در سمت جنگل  با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تک برگ  و تراسی با ویوی عالی به جنگل و دریا در منطقه ی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که دو خواب آن مستر با کف سرامیک می باشد. ویلای شهرکی با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 240 متر و در زمینی به متراژ 400 متر با اسپیلیت ، سیستم گرمایشی و جکوزی بسیار مدرن و خوش نقشه در سمت جنگل از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. ویلای نوساز از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن بزرگ ساختمان که همراه با جکوزی می باشد می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است.

این ویلای چنگلی داخل شهرکی امن و دسترسی آسان به مراکز خرید ، بنایی نوساز ، دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس و روف گاردن بزرگ و شیک با ویوی عالی به جنگل و ساحل دریای خزر ، حیاطی زیبا با فضایی سبز با اسپیلیت و جکوزی در منطقه ی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 10،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد مناسب خرید و سرمایه گذاری ویلا نوساز شهرکی در نوشهر مازندران می باشد.

کارگذاری املاک جهان m

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/19
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۴۰۰ متـر
متراژ بنا: ۲۴۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش