قیمت ملک:
۴.۹۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۲۶۹۳۸
فروش

خرید ویلا شهرکی سرخرود

فروش

این ویلا داخل شهرکی برند با نگهبانی دائمی،سند مالکیت تک برگ،تراس و حیاطی بزرگ در سرخرود شمال کشور ،استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب که سه تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. ویلای شهرکی به بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 180 متر و در زمینی به متراژ 250 متر کاملا مبله با اجناس درجه ی یک ، نگهبانی دایمی ، شومینه ، سه عدد پارکینگ و با تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. ویلای شیک از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از دو تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از دشت و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط وسیع آن که همراه با آلاچیق و باربیکیو می باشد و مسیر های موزاییک شده با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلا از دریا چسبیده به شهر سرخرود می باشد.

این ویلای سمت دشت داخل شهرکی آرام با نگهبانی دایمی ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، کاملا مبله با شومیته ، سه عدد پارکینگ ، دو تراس ، حیاطی زیبا با آلاچیق و با دسترسی آسان به مراکز خرید در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 4/900،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب سرمایه گذاری در شمال سمت سرخرود می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/31
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۸۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش