قیمت ملک:
۲۲.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
نوشهر
کد ملک:
۲۶۲۹۹
فروش

خرید ویلا شهرکی در نوشهر

فروش

خرید ویلا شهرکی در نوشهر

با نمایی بسیار شیک و مدرن داخل شهرکی امن و برند با نگهبانی دایمی و سند مالکیت تک برگدر نوشهر شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای شهرکی با معماری اصولی و طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 400 متر و در زمینی به متراژ 1000 متر با لوس هایی زیبا ، نزدیک به جنگل با نگهبانی دایمی و تمامی امکانات رفاهی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. این ویلای شیک و لاکچری از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس بزرگ ساختمان می توان ویوی عالی از جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط بزرگ آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است.

فاصله ی ویلای لوکس و مدرن از جنگل مازندران محدوده نوشهر به رویان 100 متر و از دریای بین نوشهر و رویان 1800 متر و فاصله از جاده ی اصلی رویان به سمت نوشهر 1500 متر می باشد بنابراین این فواصل نشان دهنده ی این است که دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید و فروشگاه ها داشته و دید جنگل و دریا را به طور همزمان فراهم آورده است.

این ویلای جنگلی داخل شهرک با نمایی بسیار شیک و لاکچری ، نگهبانی دایمی و بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، حیاطی بزرگ و تراسی با چشم انداز عالی به دریا و جنگل در منطقه ی نوشهر ، شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 22،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۰۰۰۰ متـر
متراژ بنا: ۴۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش