قیمت ملک:
۹.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
نوشهر
کد ملک:
۲۶۱۷۷
فروش

خرید ویلا شهرکی در نوشهر

فروش

خرید ویلا شهرکی در نوشهر

ویلا جنگلی در شهر توریستی نوشهر سند دار فول امکانات با متریال عالی گزینه ای عالی برای خرید و فروش و سکونت در شمال مازندران میباشد.

ویلای شهرکی با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 270 متر و در زمینی به متراژ 240 متر دارای 4 طبقه که سه طبقه ی آن با تمامی امکانات رفاهی از قبیل استخر ، تراس اختصاصی ، کمد دیواری ، درب ضد سرقت ، پنجره های دو جداره ، سرویس بهداشتی ، شومینه مدرن ، درب ریموت و در طبقه ی چهارم با شاهنشین و تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا تریبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر می باشد. از تراسهای شیک و بزرگ ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از کوه ، جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط وسیع آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای لوکس از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. فاصله ی ویلای سمت جنگل از دریای بین دو شهر نوشهر به رویان 1500 متر و از جنگل های شمال در نوشهر به طرف رویان 500 متر و فاصله از جاده ی اصلینوشهر به رویان 1200 متر می باشد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که ویلا دسترسی خیلی راحتی به مراکز خرید ، فروشگاه ها داشته و دید جنگل ، کوه و ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز به سادگی فراهم کرده است.

این ویلای لوکس و لاکچری داخل بهترین شهرک کنار جنگل با بنایی تریبلکس ، نوساز دارای 3 طبقه با تمامی امکانات شامل ، کابینت ، کمد دیواری ، سرویس بهداشتی پنجره ای دو جداره ، ذرب ضد سرقت ، درب ریموت ، شومینه مدرن و تراسهایی مجزا با ویوی عالی به جنگل و دریا ، حیاطی شیک و زیبا ، طبقه ی چهارم با شاهنشین و چشم انداز زیبا به کوه در مکانی توریستی و خوش آب و هوا در محدوده ی ویلایی نوشهر ، شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 9،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا مدرن در نوشهر می باشد.

املاک جهان

شعبه نوشهرm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/21
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۴۰ متـر
متراژ بنا: ۲۷۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش