قیمت ملک:
۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
محمودآباد
کد ملک:
۲۶۰۲۲
فروش

خرید ویلا شهرکی در محمودآباد

فروش

خرید ویلا شهرکی در محمودآباد

خرید ویلا شهرکی در محمودآباد، با نگهبان دائمی، در نزدیکی جاده اصلی و ساحل دریا، محیط دنج و آرام با امنیت کامل، بهترین گزینه برای شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران محسوب میشود.

ویلا در زمینی با مساحت 240 متر و بنای دوبلکس 180 متری 3 خواب مستر با کمد دیواری، دارای امکاناتی نظیر کابینت و هود، انشعابات، شوفاژ و پکیج، محوطه سازی زیبا، نورپردازی حرفه ای، تراس با چشم انداز دلنشین محیط سر سبز اطراف، شهرک با نگهبان، پارکینگ و انباری، پروانه ساخت و پایان کار، سند تک برگ مالکیت با قیمت 3 میلیارد تومان بفروش می رسد.

ویلا شهرکی در فاصله 2000 متری ساحل دریا و 300 متری جاده اصلی در محمودآباد واقع شده است که با توجه به این فواصل دسترسی به دریا، جاده، بازار، فروشگاههای زنجیره ای و مرکز شهر بسیار راحت و آسان خواهد بود.

ویلا فروشی با لوکیشن عالی و پیشرفت چشم گیر منطقه در آینده نزدیک گزینه ای عالی برای سرمایه گذاری در شمال مازندران به شمار می رود.

املاک جهان شعبه سرخرود _ محمودآباد، به شما دوستان خریدار و سرمایه گذار در شمال مازندران خرید ویلا شهرکی با نگهبان دائمی در محیطی امن و آرام، فول امکانات، سند و مدارک تکمیل، در شمال مازندران را پیشنهاد می کند.

خرید ویلا شهرکی در محمودآباد / ویلا محمودآباد / خرید ویلا در محمودآباد / قیمت ویلا در محمودآباد / ویلا شمال

کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/24
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۳۹۵
متـراژ: ۲۴۰ متـر
متراژ بنا: ۱۸۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار نقاشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش