قیمت ملک:
۷.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۷۷۹
فروش

خرید ویلا شهرکی در سرخرود

فروش

این ویلای ساحلی با نمایی شیک و مدرن داخل شهرکی برند و با فاصله ی کمی  از ساحل دریای خزر  با نگهبانی دائمی و سند ملکیت تک برگ در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای شهرکی با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 215 متر و در زمینی به متراژ 203 متر با تمامی امکانات رفاهی ، نگهبانی دایمی و دوربین مدار بسته در محیطی امن و خوش آب و هوا به خریداران محترم عرضه می گردد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که دو تای آن مستر با کف سرامیک می باشد. ویلای سمت دریا از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط بزرگ آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای فضا سازی شده است. فاصله ی ویلای ساحلی از دریا و لب ساحل 200 متر و فاصله ی چندانی تا مراکز خرید و فروشگاه های برند ندارد بنابراین ویلا دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها را برای شما عزیزان به راحتی و سادگی فراهم آورده است.

این ویلای لب ساحل با نمایی شیک داخل شهرکی امن و برند با نگهبانی دایمی ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس ، حیاطی بزرگ ، دوربین مدار بسته در محیطی خوش آب و هوا و توریستی با امنیت بالا و دسترسی راحت به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 7،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودM

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/11
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۳ متـر
متراژ بنا: ۲۱۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش