قیمت ملک:
۷.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
رویان
کـد ملک:
۲۶۲۲۸
فروش

خرید ویلا شهرکی در رویان

فروش

خرید ویلا شهرکی در رویان

ویلا شهرکی در شهر توریستی رویان سنددار فول امکانات با متریال عالی گزینه ای مناسب برای خرید و فروش و سکونت و سرمایه گذاری در شمال مازندران میباشد.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب که یکی از آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. این ویلای سمت جنگل با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 260 متر و در زمینی به متراژ 300 متر با تمامی امکانات از قبیل : لوستر ، پرده با پکیج و رادیاتور در مکانی توریستی و خوش آب و هوا از معماری اصولی بهره مند می باشد. ویلای شهرکی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن بزرگ و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای نوساز از جنگل های شمال سمت رویان به نوشهر 2500 متر و از دریای مازندران در رویان به نوشهر 600 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 300 متر می باشد بنابراین ویلا دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها داشته و دید جنگل و دریا را به طور همزمان فراهم آورده است.

این ویلای جنگلی با نمایی شیک و مدرن داخل شهرکی برند با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با لوستر ، پرده ، پکیج ، رادیاتور ، تراسی با ویوی عالی به جنگل و دریا و حیاطی زیبا در مکانی خوش آب و هوا و توریستی در مکانی خوش آب و هوا و توریستی محدوده ی ویلایی رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 7/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا شهرکی در رویان می باشد.

M کارگزاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۳۰۴ متـر
متراژ بنا: ۲۶۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش