قیمت ملک:
۳.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۶۱۲
فروش

خرید ویلا سرخرود

فروش

این ویلای ساحلی به صورت مستقل داخل کوچه ایی ویلایی نشین در شهر،دوبلکس سند مالکیت تک برگ در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

ویلای مستقل با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 187 متر و در زمینی به متراژ 122 متر با استخر ، پکیج و تمامی امکانات در داخل شهر سرخرود و مکانی خوب با قیمتی مناسب بسیار مورد توجه قرار می گیرد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 2 خواب مستر با کف سرامیک می باشد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظراطراف دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای نوساز از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سن مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. فاصله ی ویلا ساحلی تا دریای سرخرود 500 متر و فاصله ای تا جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا با موقعیتی که دارد دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم به سادگی فراهم آورده است.

این ویلای سمت دریا با نمایی شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، استخردار ، تراس ، حیاطدار با دسترسی آسان به مراکز خرید ، ساحل دریای خزر در مکانی خوب با قیمتی مناسب به مبلغ 3/400،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/02/24
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۲۲ متـر
متراژ بنا: ۱۸۷ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

دیوار گچ
پکیج گرمایشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش