قیمت ملک:
۵.۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۶۲۶
فروش

خرید ویلا سرخرود دوبلکس شمال

فروش

خرید ویلا در سرخرود داخل شهرکی امن و برند با بنایی نوساز ،دوبلکس با سند مالکیت تک برگ در سرخرود شمال کشور ،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای شیک با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 200 متر و در زمینی به متراژ 230 متر با پارکینگ در محیطی کاملا تهرانی نشین و مکانی خوش آب و هوا به خریداران محترم ارایه می گردد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر با کف سرامیک می باشد. ویلای شهرکی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. ویلا مجهز به استخر و جکوزی که در داخل ساختمان تعبیه شده می باشد. از تراس و روف گاردن وسیع ساختمان می توان چشم انداز عالی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای نوساز تا ساحل سرخرود 2000 متر و تا جاده ی اصلی سرخرود محمودآباد 400 متر فاصله دارد بنابراین ویلا دسترسی راحتی به مراکز خرید و فروشگاه ها را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این ویلای نوساز با بنایی دوبلکس داخل شهرکی امن و برند با استخر و جکوزی ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس و روف گاردن با ویوی عالی به محیط ،آلاچیق ، حیاطی زیبا با پارکینگ و دسترسی آسان به مراکز خرید در محیطی تهرانی نشین در شهر سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 5/300،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/02/26
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۳۰ متـر
متراژ بنا: ۲۰۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

دیوار گچ
استخر
پکیج گرمایشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش