قیمت ملک:
۵.۷۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۳۴۰
فروش

خرید ویلا سرخرود با سند و نوساز

فروش

خرید ویلا سرخرود با سند و نوساز

خرید ویلا در سرخرود با نمایی شیک و لاکچری با بنایی نوساز ،دوبلس با سند مالکیت تکبرگ به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای نوساز دوبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. ویلای مستقل با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 303 متر و در زمینی به متراژ 210 متر با پارکینگ و تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. ویلا مجهز به استخر و جکوزی می باشد تا ساکنین محترم بتوانند اوقات فراغت خود را زمانی که به گردش نمی پردازند در داخل خانه سپری کنند. این ویلای شیک و مدرن از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن ساختمان می توان ویوی عالی از دشت و جنگل دریافت کرد و حیاط آن با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای دوبلکس تا ساحل سرخرود 1500 متر و فاصله تا جاده ی اصلی سرخرود به سمت محمودآباد 400 متر می باشد بنابراین ویلا دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها را به آسانی و راحتی فراهم آورده است.

این ویلای شیک و لاکچری به صورت مستقل در محیطی کاملا تهرانی نشین با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، بنایی نوساز و دوبلکس ، حیاطدار با پارکینگ ، استخر ، جکوزی ، تراس و روف گاردن با ویوی عالی به دشت و جنگل داخل کوچه ای ویلایی به مبلغ 5/750،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا در سرخرود می باشد.

املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/23
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۱۰ متـر
متراژ بنا: ۳۰۳ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش