قیمت ملک:
۸.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۲۶۶۷۹
فروش

خرید ویلا ساحلی سرخرود

فروش

این ویلای ساحلی با نمای شیک و مدرن بنایی نوساز دوبلکس با تراسی بزرگ و دلباز در سمت دریا سرخرود شمال کشور استان مازندران واقع شده است.

این ویلای نوساز با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 245 متر و در زمینی به متراژ 200 متر با شومینه ، پکیج و بخاری در سمت دریا و محیطی توریستی و ویلایی با نمایی شیک و معماری اصولی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب که دو تای آن مستر و بک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس بزرگ و شیک ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و گیاهان رنگارنگ بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای مستقل از کلیه ی مستندات حقوی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت و پایان کار برخوردار می باشد. فاصله ی ویلا از دریای سرخرود درویش آباد 200 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی آسانی به ساحل دریای خزر و مراکز خرید را برای شما هموطنان عزیز ایجاد کرده است.

این ویلای شیک و مدرن به صورت مستقل داخل کوچه ای سمت دریا با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با شومینه ، پکیج ، تراسی بزرگ ، حیاطی شیک با فضایی سبز با دسترسی به مراکز خرید و ساحل دریای خزر در مکانی توریستی درویش آباد سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 8،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/01
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۰۰ متـر
متراژ بنا: ۲۴۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش