قیمت ملک:
۳.۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۲۶۶۸۸
فروش

خرید ویلا ساحلی سرخرود

فروش

خرید ویلا در سرخرود به صورت مستقل  داخل کوچه ای ویلایی با بنایی دوبلکس و سند مالکیت تک برگ در سرخرود شمال کشور ،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای مستقل با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 150 متر و در زمینی به متراژ 150 متر با پارکینگ در محیطی کاملا تهرانی نشین و ویلایی از متریال عالی بهره مند می باشد. ویلای ساحلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای شیک تا ساحل سرخرود 1000 متر و فاصله تا جاده ی اصلی سرخرود 200 متر می باشد بنابراین ویلا با جایگاه هی که دارد دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها را به آسانی و راحتی برای شما عزیزان ایجاد کرده است.

این ویلای مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس ، حیاطی زیبا با پارکینگ ، دسترسی آسان به مراکز خرید ، ساحل دریای خزر در محیطی کاملا تهرانی نشین ، ویلایی و مکانی خوش آب و هوا در سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 3/100،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/02
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۵۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش