قیمت ملک:
۴.۴۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۷۷۸
فروش

خرید ویلا ساحلی در سرخرود

فروش

این ویلا ی ساحلی  لاکچری با فاصله ی نزدیک به دریا فول امکانات  با بنایی نوساز و مدرن دارای سند مالکیت تک برگ در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است

ویلای نوساز به صورت مستقل داخل کوچه ای منتهی به دریا و با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 165 متر و در زمینی به متراژ 115 متر در محیطی توریستی و خوش آب و هوا از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد و از جمله امکانات آن می توان به کابینت ترک ، درب ضد سرقت ، هود ، گاز و پنجره های دو جداره نام برد. ویلای مستقل از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از شاهنشین و تراس دلباز و شیک ساختمان می توان چشم انداز زیبایی اطز محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا و درخت پالم بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای ساحلی از دریای سرخرود 500 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی ساده ای به مراکز خرید و ساحل دریای خزر را برای شما هموطنان عزیز ایجاد کرده است.

این ویلای نزدیک به دریا با نمایی لاکچری به صورت مستقل داخل کوچه ای منتهی به دریا با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تی وی روم ، درب ضد سرقت ، پنجره های دو جداره ، هود ، گاز ، شاهنشین ، تراسی بزرگ ، حیاطی زیبا با درخت پالم و دسترسی آسان به ساحل دریای خزر و مراکز خرید در محیط توریستی سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 4/400،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودM

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/11
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۱۵ متـر
متراژ بنا: ۱۶۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش