قیمت ملک:
۳.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۱۵۹
فروش

خرید ویلا ساحلی در سرخرود

فروش

خرید ویلا ساحلی در سرخرود

ویلا ساحلی در شهر توریستی سرخرود سنددار فول املاکانات با متریال عالی گزینه ای مناسب برای خرید فروش و سکونت در شمال مازندران می باشد.

خرید ویلا در سرخرود با نمایی شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی دوبلکس و سند مالکیت تکبرگ در محله ی توریستی درویش آباد سرخرود شمال کشور ، استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 2 اتاق خواب با کف سرامیک می باشد. این ویلای مستقل با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 140 متر و در زمینی به متراژ 140 متر با پارکینگ و تمامی امکانات رفاهی به خریداران محترم ارایه می گردد. ویلای ساحلی از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از محیط و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه فضا سازی شده است. فاصله ی ویلا تا ساحل سرخرود 500 متر و فاصله تا جاده ی اصلی سرخرود به محمودآباد 200 متر می باشد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این ویلای ساحلی با نمایی شیک به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی ، بنایی دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراس ، حیاطی بزرگ با پارکینگ و با فاصله ی نزدیک به دریا در محله ی توریستی درویش آباد سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 3،000،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/21
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۱۴۰ متـر
متراژ بنا: ۱۴۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش