قیمت ملک:
۱۵.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
رویان
کد ملک:
۲۶۲۲۹
فروش

خرید ویلا رویان

فروش

خرید ویلا رویان

ویلا جنگلی در شهر توریستی رویان سنددار فول امکانات با متریال عالی گزینه ای مناسب برای خرید و فروش و سکونت در شمال مازندران میباشد.

ویلای نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 600 متر و در زمینی به متراژ 530 متر با استخر ، جکوزی ، سیستم صوتی هوشمند ، جارو برقی مرکزی ، کابینت ممبران و با تمامی امکانات رفاهی در مکانی خوش آب و هوا و ویلایی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. بنای ویلا تریبلکس بوده و دارای 5 خواب مستر بوده و یک خواب در طبه ی پایین با کف سرامیک می باشد. ویلای جنگلی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ و مجوز ساخت تکمیل بوده است. از تراس و روف گاردن وسی و شیک ساختمان می توان جشم انداز عالی از جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط زیبای آن با مسیر های سنگفرش شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای مستقل از جنگل های رویان شمال 1500 متر و از دریای رویان مازندران 1000 متر و فاصله تا جاده ی اصلی رویان به نوشهر 700 متر می باشد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید برند داشته و دید جنگل و دریا را به طور همزمان فراهم آورده است.

این ویلای سمت جنگل با نمایی شیک و مدرن و بنایی نوساز ، تریبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت با سیستم صوتی هوشمند ، جارو برقی مرکزی ، حیاطی سرسبز و بی نظیر ، تراس و روف گاردن با چشم انداز عالی به جنگل و دریا و دسترسی آسان به مراکز خرید در محیطی ویلایی و خوش آب و هوا در محدوده ی ویلایی رویان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 15/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا نوساز جنگلی در رویان می باشد

M کارگذاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۶۰۰ متـر
متراژ بنا: ۵۳۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۵
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش