قیمت ملک:
۱۳.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
نوشهر
کـد ملک:
۲۶۲۳۲
فروش

خرید ویلا د ر نوشهر

فروش

خرید ویلا د ر نوشهر

ویلا شهرکی در شهر ساحلی و جنگلی و توریستی نوشهر فول امکانات با متریال عالی گزینه ای مناسب برای خرید،فروش و سکونت در شمال مازندران میباشد.

این ویلای نوساز با به کارگیری بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 450 متر و در زمینی به متراژ 500 متر با استخر ، انشعابات کامل با ویویی زیبا به جنگل و دریا و با تمامی امکانات رفاهی در مکانی خوش آب و هوا و ویلایی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 5 خواب مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. ویلای شهرکی از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز عالی از جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط بزرگ و زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای مدرن از جنگل مازندران نوشهر 1500 متر و از دریا و لب ساحل نوشهر به رویان 2300 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 2000 متر می باشد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی خیلی راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها داشته و دید جنگل و دریا را به طور همزمان ایجاد کرده است.

این ویلای جنگلی داخل شهرکی برند در محیط توریستی و ویلایی منطقه ی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 13/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا دوبلکس در نوشهر می باشد.

M کارگزاری املاک جهان

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۵۰۰ متـر
متراژ بنا: ۴۵۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۶
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

استخر
پکیج گرمایشی
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش