قیمت ملک:
۵.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
نوشهر
کد ملک:
۲۶۱۷۸
فروش

خرید ویلا دوبلکس در نوشهر

فروش

خرید ویلا دوبلکس در نوشهر

ویلا جنگلی در شهر توریستی نوشهر سند دار فول امکانات با متریال عالی گزینه ای مناسب برای خرید فروش و سکونت در شمال مازندران میباشد.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر بوده و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. این ویلای نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 195 متر و در زمینی به متراژ 250 متر در مکانی خوش آب و هوا و ویلایی با تمامی امکانات رفاهی از متریال روز برخوردار می باشد. ویلای مستقل از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند شورایی و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس ساختمان می توان چشم انداز زیبایی از جنگل و ساحل دریای خزر دریافت کرد و حیاط وسیع آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای نوساز از جنگل محدوده ی نوشهر به رویان سمت جنگل 1000 متر و از دریای شمال بین نوشهر و رویان 500 متر و فاصله تا جاده ی اصلی در مازندران سمت نوشهر به رویان 100 متر می باشد بنابراین ویلا دسترسی ساده ای به مراکز خرید و فروشگاه ها داشته و دید جنگل و دریا را به طور همزمان برای شما زیزان فراهم آورده است.

این ویلای جنگلی با بنایی نوساز ، دوبلکس و نمایی شیک و مدرن با سند ، مجوز ساخت ، حیاطی زیبا ، تراسی با چشم انداز عالی به جنگل و دریا و دسترسی آسان به مراکز خرید و با فاصله ی نزدیک به جنگل به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با قیمتی مناسب به مبلغ 5/500،000،000 میلیارد تومان در منطقه ی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا در نوشهر می باشد.

املاک جهان

شعبه نوشهرm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/21
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۹۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش