قیمت ملک:
۹.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۷۷۷
فروش

خرید ویلا دوبلکس در شمال سرخرود

فروش

این ویلا ی شیک و مدرن داخل شهرکی برند  با فاصله ی کمی از ساحل دریای خزر ،بنایی دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ و حیاطی زیبا در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای داخل شهرک با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 245 متر و در زمینی به متراژ 310 متر با تمامی امکانات رفاهی در محیطی توریستی از بهترین متریال روز بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 4 اتاق خواب که یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک قرار دارد. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان دریافت کرد و حیاط زیبا و وسیع آن با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا و آلاجیق بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. ویلای نزدی به دریا از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. فاصله ی ویلای مدرن از دریای سرخرود 1000 متر می باشد بنابراین دسترسی به ساحل دریای خزر به راحتی برای ساکنین محترم فراهم آمده است.

این ویلای شیک و مدرن داخل شهرکی آرام با بنایی دوبلکس با سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی بزرگ ، حیاطی زیبا با فضایی سبز و دسترسی آسان به ساحل دریای خزر و تهاتر و جابجایی با ملک شمال یا تهران و تمامی امکانات رفاهی در سررود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 9/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودM

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/11
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۳۱۰ متـر
متراژ بنا: ۲۴۵ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش