قیمت ملک:
۳.۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
چمستان
کد ملک:
۲۷۲۶۳
فروش

خرید ویلا در چمستان شمال

فروش

خرید ویلا در چمستان شمال

این ویلای جنگلی با نمایی مدرن داخل شهرکی برند با بنایی نوساز ،دوبلکس تراسی بزرگ با ویوی ابدی به جنگل و کوه در محدوده ی ویلایی چمستان شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر با کف سرامیک می باشد. ویلای نوساز در سمت جنگل با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 220 متر و در زمینی به متراژ 254 متر با دیوار پوشهایی شیک ، سونا خشک ، جکوزی ، پنجره های دو جداره ، انشعابات کامل و ویوی عالی به جنگل در محیطی ویلایی و تهرانی نشین به خریداران محترم ارایه می گردد. از تراس بزرگ ساختمان که همراه با باربیکیو می باشد می توان چشم انداز زیبایی از جنگل ، کوه و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط شیک آن با مسیر هی موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار حرفه ای محوطه سازی شده است. ویلای شهرکی از کلیه ی مستندات حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پایان کار و پروانه ساخت برخوردار می باشد. فاصله ی ویلای مدرن از مراکز خرید و خیابان اصلی 200 متر می باشد بنابراین دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها برای شما هموطنان عزیز به راحتی ایجاد شده است.

این ویلای جنگلی با نمایی مدرن داخل شهرکی برند با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، سونا خشک ، جکوزی ، پنجره های دو جداره ، تراسی بزرگ با ویوی عالی به جنگل و کوه ، دسترسی راحت به مراکز خرید بسیار خوش نقشه و خوش ساخت در محیطی تهرانی نشین و ویلایی در چمستان شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 3/200،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/05/05
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۵۴ متـر
متراژ بنا: ۲۱۸ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

کف سرامیک
استخر
انبار
پارکینگ
پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کارشناس فروش
کارشناس فروش