قیمت ملک:
۴.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
نوشهر
کـد ملک:
۲۶۲۶۷
فروش

خرید ویلا در نوشهر

فروش

خرید ویلا در نوشهر

ویلا جنگلی در شهر توریستی نوشهر سند دار فول امکانات با متریال عالی گزینه ای مناسب برای خرید و فروش و سکونت در شمال مازندران می باشد.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 خواب مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک می باشد. این ویلای نوساز با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 180 متر و در زمینی به متراژ 300 متر با سند شورایی ، انشعابات کامل و با تمامی امکانات رفاهی به خریداران محترم ارایه می گردد. ویوی عالی از جنگل و ساحل دریای خزر با استفاده از تراس ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی این ویلای شهرکی از جنگل نوشهر 1500 متر و از دریا و لب ساحل بین نوشهر و رویان 1300 متر و فاصله از جاده ی اصلی 1000 متر می باشد بنابراین این فاصله ها نشان می دهد که دسترسی راحت راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها داشته و دید جنگل و دریا را به طور همزمان فراهم آورده است.

این ویلای جنگلی در منطقه ی ویلایی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 4/800،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا در نوشهر می باشد.

کارگذاری املاک جهانm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/22
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۰
متـراژ: ۳۰۰ متـر
متراژ بنا: ۱۸۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۴
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش