قیمت ملک:
۵.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
نوشهر
کد ملک:
۲۶۱۸۰
فروش

خرید ویلا در نوشهر

فروش

خرید ویلا در نوشهر

ویلا جنگلی در شهر توریستی نوشهر سند دار فول امکانات با متریال عالی گزینه ای مناسب برای خرید فروش و سکونت در شمال مازندران میباشد.

بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای 3 اتاق خواب که دو تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین با کف سرامیک تعبیه شده است. این ویلای لوکس با بهترین متریال روز ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 190 متر و در زمینی به متراژ 230 متر در کنار جنگل با تمامی امکانات رفاهی و محیطی توریستی به خریداران محترم ارایه می گردد. ویلای نوساز از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند مالکیت تکبرگ ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس بزرگ و زیبای ساختمان می توان چشم انداز الی از محیط و طبیعت بکر دریافت کرد حیاط آن با مسیر های موزاییک شده و باغچه هایی در سمت دیوار مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای شهرکی از جنگل نوشهر 1500 متر و از دریای نوشهر 1100 متر و فاصله تا جاده ی اصلی نوشهر به رویان 800 متر می باشد بنابراین ویلا دسترسی به هر کدام از این موقعیت ها را به آسانی و راحتی برای شما عزیزان ایجاد کرده است.

این ویلای شیک و مدرن در داخل شهرکی برند کنار جنگل با بنایی نوساز ، دوبلکس و سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، تراسی با ویوی عالی به مناظر اطراف و حیاطی زیبا در مکانی خوش آب و هوا و توریستی در منطقه ی نوشهر شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 5/800،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا مدرن در نوشهر می باشد.

املاک جهان

شعبه نوشهرm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/01/21
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
متـراژ: ۲۳۰ متـر
متراژ بنا: ۱۹۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش