قیمت ملک:
۳.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
موقعیت مکانی:
سرخ رود
کد ملک:
۲۶۹۳۱
فروش

خرید ویلا در مازندران

فروش

این ویلای شیک و مدرن به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با ویو عالی به دشت،بنایی نوساز،دوبلکس و تراسی بزرگ در سرخرود شمال کشور،استان مازندران واقع شده است.

این ویلای مستقل با معماری اصولی ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 180 متر و در زمینی به متراژ 150 متر با دیوار پوشهایی شیک ، چشم انداز زیبا به دشت در مکانی توریستی و خوش آب و هوا با تمامی امکانات رفاهی به خریداران محترم ارایه می گردد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای خواب مستر با کف سرامیک می باشد. ویلای نزدیک به شهر از کلیه ی مدارک حقوقی شامل : سند شورایی ، پروانه ساخت و پایان کار تکمیل بوده است. از تراس بزرگ و شیک ساختمان می توان ویوی عالی از دشت و مناظر اطراف دریافت کرد و حیاط وسیع آن با مسیر های موزاییک شده بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای نوساز تا دریا سرخرود 1500 متر و فاصله تا جاده ی اصلی 500 متر می باشد بنابراین ویلا دسترسی راحت و آسانی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این ویلا با نمایی شیک و مدرن به صورت مستقل داخل کوچه ای ویلایی با بنایی نوساز ، دوبلکس ، سند و مجوز ساخت ، تراسی بزرگ ، حیاطی شیک با پارکینگ با دسترسی آسان به مراکز خرید و ساحل دریای خزر در محیطی توریستی نزدیک به شهر سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 3/500،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد که مناسب خرید ویلا دوبلکس در سرخرود می باشد.

کارگذاری املاک جهان

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/03/29
کاربری ملک: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۱۵۰ متـر
متراژ بنا: ۱۸۰ متـر
تعداد اتاق خواب: ۲
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

پکیج گرمایشی
دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش