قیمت ملک:
۸.۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
قیمت هر مـتر:
۰ تومان
مکـان:
سرخ رود
کـد ملک:
۲۶۶۰۶
فروش

خرید ویلا در مازندران سرخرود

فروش

این ویلای ساحلی داخل شهرکی امن ارام با بنایی نوساز دوبلکس با سند مالکیت تک برگ در سمت ساحل شهر سرخرود شمال کشور استان مازندرات واقع شده است.

ویلای سمت دریا با نمایی شیک و لوکس و با به کارگیری بهترین متریال در نما ، طراحی داخلی خاص و بنایی به متراژ 372 متر و در زمینی به متراژ 294 متر در سمت دریا با نگهبانی دایمی ، کمد دیواری و تمامی امکانات رفاهی از معماری اصولی و با کیفیتی بهره مند می باشد. بنای ویلا دوبلکس بوده و دارای اتاق خواب که دو تای آن مستر و یک خواب در طبقه ی پایین می باشد. ویوی عالی از محیط و مناظر اطراف با استفاده از تراس بزرگ ساختمان به بیننده منتقل می شود و حیاط زیبای آن با مسیر های موزاییک شده و با باغچه هایی مملو از درخچه های سرسبز و باصفا بسیار ماهرانه محوطه سازی شده است. فاصله ی ویلای مدرن از دریای سرخرود 1500 متر و فاصله ی چندانی با جاده ی اصلی ندارد بنابراین ویلا با موقعیت مکانی بی نظیر دسترسی راحتی به مراکز خرید ، فروشگاه ها و ساحل دریای خزر را برای ساکنین محترم فراهم آورده است.

این ویلای شیک و مدرن در سمت دریا با نمایی لوکس داخل شهرکی برند با نگهبانی دایمی ، سند مالکیت تکبرگ ، مجوز ساخت ، بنایی نوساز ، دوبلکس ، تراس ، حیاطی زیبا در محیطی تهرانی نشین و توریستی در شهر سرخرود شمال کشور ، استان مازندران به مبلغ 8/800،000،000 میلیارد تومان به فروش می رسد.

کارگذاری املاک جهلن

شعبه سرخرودm

جزییات ملک

تـاریخ ارسـال: 1401/02/24
نوع کـاربـری: ویلا
نوع سند: سند تک برگ
سال ساخت: ۱۴۰۱
متـراژ: ۲۹۴ متـر
متراژ بنا: ۳۷۲ متـر
تعداد اتاق خواب: ۳
پـارکینـگ: دارد

ویژگی های ملک

دیوار گچ
کابینت چوب
کف سرامیک
کارشناس فروش
کارشناس فروش